Повідомте про корупцію

Повідомте

про

корупцію

 (06466) 9-11- 63 з понеділка по четвер з 07.00 год. до 16.00 год. та у п’ятницю з 07.00 год. до 15.45 год. із щоденною перервою з 12.00 год. до 13.00 год. (за винятком неробочих днів).

ДП “Біловодське ЛМГ” Україна, Луганська обл. смт Біловодськ, вул. Гуньяна, 66, 92800

Звертаємо Вашу увагу, що відповідно до статті 53 Закону України «Про запобігання корупції» повідомлення про порушення вимог цього Закону може бути здійснене працівником відповідного органу без зазначення авторства (анонімно).
Анонімне повідомлення про порушення вимог цього Закону підлягає розгляду, якщо наведена у ньому інформація стосується конкретної особи,  містить фактичні дані, які можуть бути перевірені.
Анонімне повідомлення про порушення вимог цього Закону підлягає перевірці у термін не більше п ’ятнадцяти днів від дня його отримання. Якщо у вказаний термін перевірити інформацію, що міститься в повідомленні, неможливо, керівник відповідного органу або його заступник продовжують термін розгляду повідомлення до тридцяти днів від дня його отримання.
У повідомленні рекомендуємо зазначити наступну інформацію:
1) ім’я, прізвище, контактна інформація (номер телефону, електронна адреса), рід занять, стать, вік (ця інформація не буде передаватись нікому без Вашої прямої згоди. Ви також можете залишитися анонімним, однак зауважте, що розслідування справи часто вимагає додаткової інформації і може виникнути необхідність зв ‘язатися з Вами, а це можливо тільки якщо ми матимемо Вашу контактну інформацію).
2) у чому Ви бачите прояв корупції? Надайте детальний опис випадку.
3) чи стосується випадок: електронних декларацій, конфлікту інтересів, інших порушень антикорупційного законодавства?
4) де стався випадок (населений пункт, назва структурного підрозділу)?
5) коли стався випадок (час)?
6) коли та яким чином Ви дізналися про цей випадок?
7) чи знають інші люди про цей випадок? Якщо так, чи можете Ви сказати, хто саме?
8) чому, на Вашу думку, цей випадок включає неправомірне або навіть злочинне діяння?
9) чи траплялися такі випадки в минулому? Якщо так, чи надавалося повідомлення про них раніше, і які заходи були вжиті у зв’язку із ними?
10) чи обіцялася або надавалася комусь перевага в описаному випадку? Якщо так, хто і кому обіцяв чи надавав перевагу? Що було обіцяно, чому і яким чином відповідним особам/організаціям обіцялася або надавалася перевага?
11) чому Ви вирішили повідомити про цей випадок?
12) чи надавалася інформація про зазначений вище випадок кудись ще? Якщо так, куди/кому?
13) чи бажаєте Ви щось додати?
 
Нагадуємо, що повідомлення завідомо неправдивих відомостей тягне за собою відповідальність, передбачену чинним законодавством.